Menu
LogowanieKonto na stronie zakłada
ADMINISTRATOR
Forum
Odp:Szukam swojego pochodzenia?
Aleksander Silesia Poland 05-10-12 08:34
Szukam swojego pochodzenia?
Maciej Warszawa 30-09-12 16:51
Witamy Macieja Gaj z Warszawy
Aleksander Silesia Poland 30-09-12 16:39
Witamy Marie Larisch z Warszawy
Aleksander Silesia Poland 12-05-12 15:03
Odp:Kobiety Rodu Larisch
Anna Stany Zjednoczone 21-03-12 19:01

Więcej ...
Online
Naszą witrynę przegląda teraz 45 gości 
Tłumacz
Polish Czech English French German Portuguese Spanish

Copyright ? Larysz Site Family
All Rights Reserved
Powered by: Softdesign Studio

 
 • Strona rodu Larisch Larysz
 • Strona rodu Larisch Larysz
 • Strona rodu Larisch Larysz
 • Strona rodu Larisch Larysz
 • Strona rodu Larisch Larysz
 • Strona rodu Larisch Larysz
Skandal więc Trybunał Europejski? PDF Drukuj Email
Aktualności
Wpisany przez Krzysztof Larisch-Tarnowski Kraków Polska   
piątek, 01 listopada 2013 15:39

To co się dzieje w tym kraju przewidział już dawno spokrewniony z Naszym Rodem Otto von Bismarck i choć nigdy

nie chcieliśmy się z nim zgodzić  to powoli gorycz z powodu spraw w Bulowicach powoduje ,że wielu z Nas traci cierpliwość , a jego powiedzenie

jest coraz częściej przytaczane.O które powiedzenie chodzi no właśnie o to, cyt; "dajcie się im rządzić sami się wykończą" dlaczego je przytaczamy?

Powodów jest kilka;Pamiętacie jak premier rządu z ministrem finansów po prostu jakby to delikatnie powiedzieć "pożyczyli sobie" pieniądze żeby załatać

swoje dziury finansowe z systemu chyba o nazwie OFE? Jak pisaliście z Brazylii ,U.S.A . Madrytu i Szwajcarii z niepokojem bo myśleliście ,że taki krewki naród to od razu na wojne pójdzie z rządem który na ich oczach kradnie ich pieniądze. O rodzino tu połowa narodu nawet nie wiedziała o co chodzi ! a jak w przyszłości braknie funduszy to ci co teraz zabrali czy mówiąc po imieniu ukradli pieniądze obywateli tego kraju to powiedzą to trzeba było nie pozwolić, o zgrozo . no taki to kraj , ale cóż Katyń , wojna , i komunizm zrobiły swoje , nie da się odbudować elit intelektualnych w tak krótkim okresie , a to co wyprawiają politycy tego kraju czy urzędnicy który zamiast służyć narodowi okradają go , utrudniają życie i na każdym kroku udowadniają czy chcą udowodnić ,że to oni rządzą to tylko początek równi pochyłej która doprowadzi do 100% realizacji cytatu Otta. No ale do rzeczy, dlaczego o tym mówię? no bo wyobrażcie sobie po raz kolejny się okazało ,że z Bulowicami problem trwa dalej !!!! tak , tak wydawało się ,że po ostatnich decyzjach wydawałoby się kompetentnych instytucji tego kraju , tylko należy zakończyć procedury przekazania posiadłości i bierzemy się do pomocy Jerzemu w rewitalizacji i zagospodarowaniu. No tak wydawało się. A tutaj od Jerzego się dowiadujemy ,że znowu ktoś , coś wymyślił i znowu się odwołuje. No cóż dziwny kraj.

A teraz grubym tekstem .Jerzy ma dość i mimo ,że długo wytrzymał teraz skończyła się jego cierpliwość i uległ w końcu naszym namowom , aby , jeżeli takie jest bezprawne działanie wiadomego urzędu w Krakowie to sprawę kierujemy do sądów europejskich , gdzie jak wiecie pozwy są przygotowane i czekały tylko na zgodę Jerzego , ale dodatkowo będziemy tu na terenie Polski dochodzić kto? personalnie wydaje takie decyzje w tych urzedach , bo wiecie ,że część rodziny mieszkająca w Polsce już od dawna , po dziwnych telefonach , propozycjach itd , uważa ,że ta sprawa , jak to się w Polsce mówi "cuchnie z daleka przekrętem".Nie damy się tak traktować i podobno coś się zmieniło w odpowiedzialności urzędników w tych urzędach za swoje decyzje , a jeżeli nie zmieniło się to się zmieni po tej sprawie , bo wiecie że jak się za to weżmie wiadoma Wam osoba to tych urzędników znajdzie i ukarze zgodnie z obowiązującymi przepisami. I to tyle reszta w prywatnej korespondencji, Chcą urzędnicy z Nami zagrać w ten sposób ? Proszę bardzo ........... ., a że Potoccy mają podobną sprawę to siła sprawcza dla niektórych z tych urzędów czy urzędników może być ......niech sobie sami dopowiedzą.

pozdrawiam Krzysztof

 

 

 
Fotoalbum
 • Posiadłości Aktualnie - Pałac w Rybnej
 • Ogrodzieniec
 • Promnice
 • film2_6
 • Ogrodzieniec
Video
1.Ogrodzieniec-zdobycie M.Cassino 2.Cieszyn wczoraj i dziśW większej rozdzielczości:O Rodzie- Posiadłości- Cieszyn
Forum